Drukuj

 

BuildSoft

BuildSoft LogoBuildSoft to belgijska firma dostarczająca zaawansowane programy do analizy struktury i projektowania konstrukcji betonowych, stalowych i drewnianych wzmocnionych. Firma została założona w 1989 roku i nieustannie rozwija swoje oprogramowanie. Obliczenia są wykonywane zgodnie z wymaganiami najnowszych norm Eurokodu. Szczególny nacisk został położony na użyteczność i łatwość obsługi. Jako uzupełnienie swojej oferty oprogramowania, BuildSoft oferuje również szereg usług w celu ułatwienia pracy inżynierom, którzy mają coraz bardziej złożone zadania, do wykonania.

Firma BuildSoft posiada zespół inżynierów z dużym doświadczeniem w projektowaniu i analizie struktury, działający w biurze w okolicy Ghent (Belgia). Aby świadczyć usługi swoim klientom spoza regionu Beneluksu i Francji, BuildSoft ściśle współpracuje z wieloma wysoko wykwalifikowanymi partnerami lokalnymi.

 

Osiągnięcia

 

Wysoka wydajność

Oprogramowanie do analizy struktury, ma duże możliwości. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi można w łatwy sposób nauczyć się obsługi programu. Szybko można ocenić wpływ określonych zmian w projekcie na zachowanie konstrukcji i wykorzystać dostępne wyniki analiz aby zmniejszyć koszty projektu.

 

Optymalizacja produktu dla potrzeb klienta

Koncepcja sprzedaży modułowej pozwala dobrać produkty tak aby spełniały wymagania klienta. Pozwala to na zakup tylko potrzebnych aplikacji. Bez względu na to, czy chcesz kupić program, czy jesteś zdecydowany na jego wynajęcie, zawsze będziesz mógł mieć dostęp do pełnego zestawu funkcji. BuildSoft umożliwia wybranie takiego modelu inwestycyjnego, który uważasz za najbardziej optymalny.

 

Profesjonalna obsługa klienta

Kupując produkt BuildSoftu, można dodatkowo zwiększyć niezawodność inwestycji poprzez umowę serwisową, która uprawnia do korzystania z następujących usług:

 

Pakiety projektowe Diamonds

 

Pakiet projektowy

Żelbet

Pakiet projektowy

Stal

Pakiet projektowy

Struktury

Mój

indywidualny

pakiet

Pakiety

Pakiet

1

Pakiet

2

Pakiet

3

Pakiet

4

Pakiet

5

Pakiet

6

Pakiet

7

Pakiet

8

Pakiet

9

Pakiet

10

Pakiet

11

Pakiet

12

MODEL            
2D Belki V V V V V V V V V V V V
3D Belki V V V V V V
2D Płyty (proste) V V V V V V V
2D Płyty (skomplikowane) V V V V
3D Płyty V V V
Brama BIM V V V V V V V V V V V V
ANALIZA            
Liniowa 1 rzędu V V V V V V V V V V V V
Liniowa 2 rzędu V V V V V V V V
Przenoszenie obciążeń
Dynamika liniowa
Sejsmiczna
Przeciwpożarowa
PROJEKTOWANIE            
Żelbet V V V V V V V V
Stal V V V V V V V V
Połączenia stalowe V V
Drewno V V V V V
RAPORT            
Szybki Raport V V V V V V V V V V V V

Opis:

V - funkcje standardowe w danym pakiecie

• - funkcje opcjonalne w danym pakiecie