Tak, nauczyciele akademiccy mogą korzystać z darmowej licencji do celów edukacyjnych, przez okres trwania roku akademickiego. Ta oferta nosi nazwę „College Power”.

 

Cel
"College Power" jest inicjatywą BuildSoft, która umożliwia nauczycielom z bezpłatnego korzystania z oprogramowania na ich osobistych laptopach lub komputerach stacjonarnych. Jeśli jesteś nauczycielem musisz tylko zarejestrować się na naszej stronie internetowej, podając nam kompletne i prawidłowe dane, tak abyśmy mogli zidentyfikować Cię jako nauczyciela akademickiego. Należy wpisać adres e-mail powiązany z instytutem naukowym, dla którego pracujesz i postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w e-mailu rejestracyjnym.

 

Oferta:
- darmowe,
- całkowicie legalne,
- w pełni funkcjonalna wersja oprogramowania,
- od 1 września 2015 do 30 września 2016.

 

Dostępne oprogramowanie:
- Diamonds- obliczenia dla belek, płyt, płyt fundamentowych, ścian, ram i struktur 3D ze stali, drewna,
- PowerConnect- projektowanie optymalnego połączenia spawanego i skręcanego ze stali,
- PowerFrame- obliczenia dla konstrukcji ram stalowych i drewnianych,
- ConCrete- obliczenia dla belek betonowych i żelbetonowych,
- ConCrete Plus- tworzy zbrojenia belek z wykorzystaniem wyników analizy dostarczonych przez ConCrete lub Diamonds,
- 1 • 2 • Build- projektowanie ze stali, drewna konstrukcji ramy w środowisku 2D (bazuje na europejskich normach).

 

Weryfikacja danych studenta
Aby nie doszło do nadużyć w inicjatywie "College Power", musimy przedsięwziąć środki prewencyjne. Dlatego nauczycieli prosimy o to aby udzielili nam informacji w celu sprawdzenia poprawności wprowadzonych danych przez uczniów podczas rejestracji.
Jeśli chcesz aby uczniowie mogli korzystać z inicjatywy "College Power" prosimy o wysłanie nam listy z nazwiskami i numerami legitymacji studenckich studentów zarejestrowanych na uczelni, którzy wykazują zainteresowanie inicjatywą College Power.

Listę prosimy wysłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista ta będzie używana tylko i wyłącznie w celu weryfikacji czy danej osobie można przyznać darmowy dostęp do programów BuildSoft za pośrednictwem naszej inicjatywy "College Power" i aby sprawdzić, czy dany student jest oficjalnie zarejestrowany jako student w danej instytucji oświatowej. Dane zawarte na tej liście nie będą wykorzystywane w celach komercyjnych, ani przekazywane osobom trzecim.

 

Rejestracja
Nauczyciele mogą korzystać z oprogramowania za darmo. Prosimy tylko o podanie prawidłowych danych, abyśmy mogli zweryfikować, to czy jesteś nauczycielem. Zarejestruj się, podając adres e-mail przyznany przez uczelnie. Kody licencyjne zostaną wysłane na podany adres e-mail związany z Twoją uczelnią.

 

Rejestracji można dokonać na stronie:

http://www.buildsoft.eu/en/registration/teacher

 

Więcej informacji:

http://www.buildsoft.eu/en/free-structural-engineering-design-software-students-and-teachers

//